+420 735 755 823 info@doctoroptic.cz

DR. OPTIK s.r.o. | +420 735 755 823

Naše pobočky jsou OTEVŘENÉ a MĚŘÍ ZRAK ZDARMA – bez nutnosti předložení negativního testu na Covid-19 či potvrzení o očkování.

Kontaktní čočky

Jak se vyznat v čočkách

Naši optometristi Vám pomohou nalézt nejlepší řešení

Od roku 1961, kdy náš vědec a chemik Otto Wichterle odlil první kontaktní čočky, uplynulo spoustu času. Týmy vědců celá desetiletí vynalézají stále lepší, prodyšnější a komfortnější materiály. Zbavte se předsudků a nemějte obavy z aplikace. Dnes vám můžeme nabídnout široké portfolio měkkých kontaktních čoček z nejmodernějších materiálů od světových firem jako jsou ALCON, JOHNSON and JOHNSON, COOPERVISION, BAUSCH and LOMB a nově japonské firmy MENICON.

Jak se v čočkách vyznat?

Naši optometristé vám pomohou nalézt takové řešení, aby naplnilo vaše osobní potřeby. Díky celoživotnímu vzdělávání, odbornosti a znalosti oboru umíme naslouchat vašim požadavkům a po konzultaci s vámi vyhodnotit, zda budou pro vás nejvýhodnější čočky měsíční, čtrnáctidenní nebo jednodenní. Zda vám doporučíme čočky hydrogelové, nebo silikon–hydrogelové a také zda  jednoohniskové, nebo multifokální.

Vyšetření očí na nejmodernějších přístrojích je u nás samozřejmostí. Zrak je nejdůležitějším smyslovým vjemem, přijďte k nám a my vám nabídneme ty nejlepší výrobky, které jsou v současné době na trhu. Podrobnější informace o kontaktních čočkách vám rádi poskytneme v našich optikách. Spokojte se jen s tím nejlepším!

Těšíme se na vaši návštěvu.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.