+420 735 755 823 info@doctoroptic.cz

DR. OPTIK s.r.o.

Naše pobočky jsou OTEVŘENÉ a MĚŘÍ ZRAK ZDARMA – bez nutnosti předložení negativního testu na Covid-19 či potvrzení o očkování.

Aktualita

Nová optika Doctor Optic v Berouně

}

09/06/2020

l

Petra Slezáková

Nově jsme pro vás otevřeli už 53. prodejnu Doctor Optic, tentokrát zcela exkluzivní optiku v Berouně. Nachází na Husově náměstí 39, přímo v centru Berouna, hned vedle Bio obchodu.

Jsme jediná optika v Berouně, kde Ray-Ban není jen značka na výloze, ale je to styl, preciznost, trend a elegance zároveň. Brýle Ray-Ban si zde vyberou nejen teenageři, ale více věkových skupin.

Vybírat zde můžete designově rozmanité brýlové obruby z nových kolekcí dalších značek jako je mō, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Vogue, Carrera a také sluneční brýle značek Ray-Ban, Polar, Polaroid, Horsefeathers a další.

V optice Doctor Optic Exclusive naleznete jak obruby pro fajnšmekry, tak obruby pro vyznavače klasického stylu.

Otevřeno pro vás máme PO–PÁ od 8:00–11:00 a 12:00–17:00 a sobotu v čase 8:30–11:30.

Měření zraku zdarma naším optometristou je u nás samozřejmostí. Na měření doporučujeme vždy zavolat na pobočku nebo využít objednávkového formuláře zde na webu a objednat se dopředu.

Provádíme také servis brýlí čištění ultrazvukem a dotažení a výměna šroubků zdarma. Vyměníme vám také plastová sedýlka na nose, která už zežloutla nebo upadla.

Těšíme se na vás a budeme rádi za vaši recenzi na našem Facebooku Doctor Optic nebo pobočky na Google.

Tým Doctor Optic