První optický veletrh tohoto roku byl v Mnichově

Úvod / Veletrhy / První optický veletrh tohoto roku byl v Mnichově

Ve dnech 10. až 12. ledna 2020 na krásném výstavišti v Mnichově proběhl 50. ročník optického veletrhu pro výrobce brýlových obrub, optických přístrojů a brýlových i kontaktních čoček.

Naši zástupce využili návštěvu ke komunikaci s našimi dodavateli brýlových čoček, jak s domácí společností Rodenstock, která měla opravdu monumentální stánek, tak se společností OMEGA-OPTIX.

Témata byla jasná. Příprava nových produktů pro naše zákazníky a hlavně nové akce, kterými chceme pravidelně dělat radost našim věrným zákazníkům.

 

Se společností Rodenstock jsme také jednali o nové akci pro vášnivé hráče počítačových her. Připravujeme akci od března na speciální brýlovou čočku pro ty, co tráví hodiny hraním na PC a jejich oči to velmi unavuje.

Se společností OMEGA-OPTIX zase připravujeme na jaro úplně nový balíček sportovních brýlí s dioptriemi pro vášnivé sportovce. Ať už to jsou fanoušci běžeckých sportů, cyklisté či prostě ti, co mají rádi dlouhé procházky v přírodě.

 

Do těchto krásných sportovních brýlí budeme vyrábět čočky s dioptriemi zákazníka a to celé za cenu, která tu ještě na trhu nebyla. Máme se všichni na co těšit. Samozřejmě i veletrh v Mnichově je pro nás inspirací v brýlových obrubách, na jejímž výběru si tak zakládáme.

 

Opět bylo na co koukat a zahájili jsme jednání o novém zastoupení německého výrobce pro český a slovenský trh jedné velmi extravagantní značky. Ale protože chceme pro naše zákazníky ty nejlepší ceny, ještě musíme jednat, aby jako vždy byly naše ceny nejlepší.

Z Mnichova Váš team DR.OPTIK

6000000