Silmo 2019

Úvod / Veletrhy / Silmo 2019

SILMO Paříž, jedna z největších výstav brýlových obrub a techniky, proběhlo od 28.9. do 30.9. na výstavišti Villepante u Paříže. Nemohli jsme tam, jako každý rok, chybět ani my.

Jestli se někde tvoří trendy pro příští rok, je to vždy jistě v Paříži každý rok koncem září. Vystavuje zde každý, kdo něco v optickém světě znamená.

Je šance zde vidět ty nejnovější modely brýlí, které se chystají na následující rok.

Některé modely jsou ultra moderní a ty by asi na našem trhu neuspěly. Ty je hezké vidět, ale prodávat bychom si je asi netroufli. Mimochodem osmihran v tvaru brýlí má být největší hit příštího roku. Barev se nebudou bát výrobci ani příští rok.

Ale my jsme přeci jenom vybírali pro naše prodejny praktičtější modely. Máme velkou radost, že se do našich prodejen vrátí francouzská značka PARAGRAPHE, která má pečeť francouzského výrobku, tedy musí být celá vyrobena ve Francii. Vybrané prodejny je koncem října již budou nabízet v plném sortimentu.

A že francoužští designeři mají vkus, o tom není pochyb. Vynikající řemeslné zpracování je samozřejmostí.

Další naší stálicí v nabídce je německá firma VISTAN. Pro německé optiky dlouhodobě druhá nejlepší výrobní firma v celém Německu.

Tyto produkty vynikají klasickým stylem, vysokou odolností a příznivou cenou v našich prodejnách.

A jako vždy přinášíme z veletrhu jednu novou značku pro vybrané prodejny. Tou letošní je britská značka z Londýna. Jejich modely nás zaujaly natolik, že jsme neváhali ani minutu. Přitom naše prodejní cena bude začínat na 1290 Kč.

Jinými slovy i letošní veletrh v Paříži měl pro nás spoustu zajímavých modelů, které jistě obohatí náš předvánoční trh. Přijďte se na ně podívat již do našich 50 provozoven v České i Slovenské republice.

Váš team DR. OPTIK

6000000